Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος

Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Πρακτική Άσκηση - Άνοιξη και Καλοκαίρι 2019

Τα Τμήματα:

• Αρχιτεκτόνων Μηχανικών
  • Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών
  • Εικαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης
  • Ιατρικής
  • Ιστορίας και Αρχαιολογίας
  • Μαθηματικών
  • Μηχανικών Επιστήμης Υλικών
  • Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής
  • Οικονομικών Επιστημών
  • Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης
  • Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών
  • Φιλολογίας
  • Φιλοσοφίας Παιδαγωγικής και Ψυχολογίας
  • Φυσικής
  • Χημείας

του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, σε συνεργασία με το Γραφείο Πρακτικής, στο πλαίσιο του Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) και το ελληνικό δημόσιο μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020», ΕΣΠΑ 2014-2020, ανακοινώνουν την έναρξη νέου κύκλου Πρακτικής Άσκησης Φοιτητών για την πραγματοποίηση πρακτικών ασκήσεων κατά την Άνοιξη και το Καλοκαίρι 2018 και προσκαλούν τους ενδιαφερόμενους προπτυχιακούς φοιτητές να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους υποβάλλοντας σχετική αίτηση από Δευτέρα 19.11.2018 έως Παρασκευή 30.11.2018 στις 14:00, σύμφωνα με τους όρους, τις προϋποθέσεις και τις διαδικασίες που περιγράφονται στο αρχείο της πρόσκλησης (κάντε κλικ για να το κατεβάσετε):

icon Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος φοιτητών (Άνοιξη & Καλοκαίρι 2019) - ΠΑ-ΕΣΠΑ-7-2019 (489.09 kB)

H Πράξη "Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Ιωαννίνων" χρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) και από το ελληνικό δημόσιο, μέσω του Ε.Π. «Ανταγωνιστικότητα Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020», ΕΣΠΑ 2014-2020.

logos epanek epanadbm 2018-22