You are here: Το Γραφείο Ποιοί είμαστε

Τάσος Μικρόπουλος, Καθηγητής, Ιδρυματικός υπεύθυνος

athina2

Αθηνά Γκεσούλη, Συντονίστρια, Σύμβουλος πρακτικής άσκησης

Η Αθηνά είναι η επικεφαλής του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης. Έχει την ευθύνη λειτουργίας του και συντονίζει όλες του τις δραστηριότητες, τόσο όσον αφορά την παροχή υπηρεσιών προς τους φοιτητές, τους φορείς υποδοχής και τα Τμήματα που συμμετέχουν όσο και το σχεδιασμό και υλοποίηση της στρατηγικής δημοσιότητας και τη διαχείριση του προγράμματος. Είναι επίσης υπεύθυνος για την ανάπτυξη σχέσεων με τους φορείς που υποδέχονται φοιτητές μας για την πραγματοποίηση πρακτικής άσκησης.Είναι απόφοιτος του τμήματος Χημείας και του Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων και κάτοχος μεταπτυχιακού διπλώματος στην Οργανική Χημεία και Βιοχημεία.

Κωνσταντίνα Γούδα, Υποστήριξη Γραφείου Πρακτικής Άσκησης

Βασιλική Δημητρούλα, Υποστήριξη Γραφείου Πρακτικής Άσκησης

Ειρήνη Τζιορέλλα, Υποστήριξη Γραφείου Πρακτικής Άσκησης

Γραφείο Πρακτικής Άσκησης, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Πανεπιστημιούπολη, 451 10 Ιωάννινα
Τηλ.: 26510 0 9051, 7478 | Fax: 26510 0 9095 | Email: gpa@uoi.gr | Url: gpa.uoi.gr

logo epedbm 2013 plaisio 430px

Ο ιστότοπος αυτός δημιουργήθηκε στο πλαίσιο της Πράξης "Πρακτική Άσκηση Φοιτητών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων" που συγχρηματοδοτήθηκε από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) και από το Εθνικό Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων, μέσω του Ε.Π. «Εκπαίδευση & Δια Βίου Μάθηση», ΕΣΠΑ 2007-2013.